All
People & Blogs
Entertainment
Music
Gaming
Education
Howto & Style
News & Politics
Science & Technology
Film & Animation
Sports
Comedy
Autos & Vehicles
Nonprofits & Activism
Travel & Events
Pets & Animals

Duyu Bütünlemesi Nedir?Uzm.Fzt.Feride Bilir

Bu videoda duyu bütünlemesi hakkında Uzman Fizyoterapist ve Bobath Eğitmeni olan Feride Bilir’in açıklamasını bulacaksınız. Duyu Bütünlemesi çevreden ve vücuttan alınan duyusal bilgilerin analizini, sentezini ve organizasyonunu kapsayan nörolojik bir süreçtir.
Duyu Bütünlüğü Tedavisi, hareketin planlanması ve duyu bilgilerinin bütünleştirilmesine odaklanır. Bu tedavide organize etme, planlama, fiziksel çevre ile adaptif ilişki kurma gibi problemler ve istemli hareketlerin yapılmasındaki bozukluklar düzeltilmeye çalışılır. Duyu bütünlemesi desteği almak isteyen aileler Ribem Riskli bebek Danışma Merkezi’ne başvurabilirler. RİBEM’de Uzm.Fzt. Feride Bilir ve Feride Bilir tarafından koordine edilen uzman fizyoterapistler özel eğitimciler, çocuk psikloğu, yeme ve yutma bozuklukları terapisti ve ergoterapistler görev almaktadır.
Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için www.ribem.com.tr ve https://www.facebook.com/Ribem.risklibebek/ sayfaslarını ziyaret edebilir veya 0530 606 0405 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

By using our services, you agree to our Privacy Policy.

© 2020 vTomb

By using our services, you agree to our Privacy Policy.
Got it